English German Russian Polish Romanian
Ciekawe fakty...
Centrum prasowe
  Nowiny


Produkty
Strona: [1] [2]

Test mobilnego głośnika Microlab MD220
3/3/2014

Coraz większa popularność mobilnych urządzeń, to też znacznie większe wymagania użytkowników odnoszące się nie tylko do wydajności danego smartfona czy tabletu, jego wyglądu oraz funkcjonalności, ale również właściwości audio. Niestety większość gadżetów tego typu oferuje stosunkowo słabe doznania, a niewielkie  głośniczki ukrywające się pod obudową kiepsko prezentują nie tylko maksymalną głośność, ale również jakość poszczególnych tonów.

Microlab FC 50 - futurystyczny zestaw 2.1
1/2/2014

Do naszej redakcji trafiły nietypowe głośniki 2.1 od Microlab. Postaramy się krótko opisać wrażenia z odsłuchu, choć będzie to tylko ogólna charakterystyka.

Legenda powraca: Microlab M-200 w nowej wersji
25/11/2013

Ponadczasowe wzornictwo, doskonałe wykonanie i wysoka jakość dźwięku uczyniły z zestawu głośników Microlab M-200 cenione dzieło elektroniki i sztuki użytkowej, wielokrotnie prezentowane na wystawach i w sklepach. Ale nie każdy wie, że z tym sukcesem związana jest długa historia

Microlab SOLO w nowej odsłonie
11/9/2013

Firma Microlab wprowadziła na rynek odświeżoną linię głośników 2.0 z serii SOLO. Te popularne i cenione głośniki zostały udoskonalone w oparciu o sugestie dotychczasowych użytkowników.

Microlab FC 50- podróż do przyszłości
28/5/2013

W ofercie firmy Microlab, znanej głównie za sprawą znakomitych głośników Solo 7C, pojawił się nowy zestaw audio - FC 50, który dzięki wykorzystaniu autorskiej technologii HC2D (High Clarity Close Distance) otwiera zupełnie nową erę wiernie odwzorowanego dźwięku w niedużej odległości.

Microlab FC10 nasycone dźwięki w futurystycznej odsłonie
22/2/2013

Najnowsze głośniki marki Microlab kierowane są do miłośników nowoczesnych wnętrz i technologii za sprawą swojego unikalnego kształtu i odważnego projektu. Zestaw wyposażono w zintegrowany procesor sygnału cyfrowego (DSP), pozwalający użytkownikowi na doświadczenie realistycznego dźwięku.

Microlab B51 głośnik dla podróżujących
18/12/2012

Wszystkim, którzy często podróżują ze swoim laptopem, a nie są zadowoleni z głośników, jakimi dysponuje ich sprzęt, Microlab oferuje doskonałe rozwiązanie – kompaktowy głośnik stereo B51. Dzięki lekkiej konstrukcji i poręcznemu zapięciu można go łatwo zamontować na komputerze przenośnym czy tablecie.

Microlab MD 220 - soundbar dla mobilnych
30/11/2012

Najnowszy produkt Microlab, niewielki przenośny głośnik typu soundbar, jest idealną propozycją dla użytkowników smartfonów i tabletów. Czysty, mocny dźwięk, wszechstronność zastosowań oraz nowoczesny design czynią go atrakcyjnym kąskiem dla każdego miłośnika muzyki w ruchu.

Recenzja głośników 2.1 Microlab M-500U
25/4/2012

Mowa tu o modelu Microlab M-500U, który powinien trafić w gusta chcących właśnie zestaw 2.1 o ciekawym wyglądzie ale nie zajmujący zbyt dużo miejsca, a przy tym nawet przyzwoicie grający. Ale po kolei...


Krótka recenzja głośników 2.1 Microlab M-500U
25/4/2012

Od opublikowania na naszym portalu poprzedniej recenzji głośników minęło już sporo czasu nie da się ukryć, że profil OCLab.pl nie jest skierowany na segment audio. Co więc musiało się wydarzyć, abyśmy po raz kolejny zainteresowali się sprzętem grającym? Naszą uwagę przykuły bardzo interesujące głośniki firmy Microlab model M-500U.


Microlab H21- nowe technologie w klasycznej obudowie
25/4/2012

Firma Microlab poszerzyła swoją ofertę o nowy model głośników stereo H21 z technologią Bluetooth, stworzony specjalnie z myślą o posiadaczach urządzeń mobilnych. Urządzenie doskonale współpracuje z m.in. ze smartfonami, laptopami, odtwarzaczami MP3, czy DVD.

Microlab MD 112 wyprowadź muzykę na spacer
7/3/2012

Nowe przenośne głośniki firmy  Microlab - model MD 112 - to wysoka jakość dźwięku zamknięta w nietypowej, kompaktowej obudowie. Głośniki oferują cały zestaw funkcji multimedialnych (m.in. radio FM, czytnik kart SD), są poręczne i świetnie sprawdzą się w podróży.

Microlab M-880 - głośniki dla oszczędnych czy wymagających
2/3/2012

M-880 to według zapowiedzi nutka stylu w dobrej cenie. Postanowiliśmy  to sprawdzić i opisać redaktorskimi, górnymi kończynami. Czy chwile spędzone z tym zestawem były miłe? O tym już za chwilę!Microlab FC360 5.1- multimedialny zestaw rozrywkowy
22/2/2012

Najnowszy zestaw głośników Microlab FC360 5.1 to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących wygodnego systemu kina domowego z technologią surround. Zestaw głośników 5.1 z potężnym wzmacniaczem wypełni każdy pokój czystym, dynamicznym dźwiękiem przestrzennym, zapewniając doskonałe wrażenia podczas oglądania filmów, słuchania muzyki czy grania.

Microlab M-880 nutka stylu w dobrej cenie
30/12/2011

Na głośniki komputerowe można wydać dużo, tylko po co? Jeśli ktośpotrzebuje niewymagającego, prostego w obsłudze sprzętu głównie do odtwarzania muzyki zapisanej w formacie mp3, grania lub oglądania filmów z dysku, to propozycja Microlab M-880 powinna w pełni spełnić jego oczekiwania.

Microlab M700U multimedialny system akustyczny
10/11/2011

W dzisiejszych czasach zwykle jedno urządzenie audio czy video spełnia wiele funkcji, łącząc funkcjonalność z oszczędnością miejsca i funduszy. Do grupy takich urządzeń można także zaliczyć najnowszą propozycję firmy Microlab zestaw głośników M-700U, umożliwiający odtwarzanie dźwięku z komputera, telewizora, odtwarzacza CD/DVD/mp3/mp4, dysku zewnętrznego, karty SD czy radia.

Microlab H12W: Recenzja
3/11/2011

Bardzo wymagający portal audiofilski Audiostereo i bardzo wymagający redaktor tegoż portalu pochwalił nasz zestaw H12W.
Recenzja do przesłodzonych nie należy, można ją ocenić jako ostrą lub po prostu rzetelną.

Microlab FC 362W: Rekomendacja redakcji pcfoster.pl
27/10/2011

Firma Microlab po raz kolejny udowadnia, że świetnie zna się na produkcji głośników komputerowych. FC362W to zestaw stworzony do zastosowań uniwersalnych.

Microlab H12W muzyka wolna od kabli
12/10/2011

Pomysł bezprzewodowego połączenia komputera z dobrej jakości głośnikami o dużej mocy wydaje się o tyle świetny, co nierealny do spełnienia. Specjalistom firmy Microlab w powodzeniem udała się ta sztuka, i dzięki temu firma może pochwalić się najnowszym systemem do odtwarzania muzyki bez użycia kabli źródłowych.

Microlab SOLO 15 muzyka i drewno w duecie
8/9/2011

Microlab SOLO to wielokrotnie nagradzana przez media rodzina głośników, która ma dużą grupę zwolenników wśród polskich użytkowników - wystarczy wymienić takie produkty jak SOLO 6c czy SOLO 7c. Do grupy tej należy także zestaw stereofonicznych głośników biurkowych (nazywanych także półkowymi)SOLO 15.
Strona: [1] [2]

Copyright © 2009 Microlab Electronics Co., Ltd. All rights reserved.
Created by JumpEffect